POLSKA 14:28 19 października 2020

Liga Mistrzów: Znamy terminarz meczów! Bayern i Atletico zainaugurują rozgrywki

Robert LewandowskiTwitter Interia Sport (@SportINTERIA)
Bayern, którego piłkarzem jest Robert Lewandowski, rozpocznie walkę o drugi z rzędu triumf w Lidze Mistrzów od potyczki z Atletico Madryt w grupie A. Spotkanie w Monachium zaplanowano na środę 21 października na godz. 21. Pierwsze mecze tego sezonu odbędą się we wtorek 20 października.

Skład grup LM w sezonie 2020/21:

Grupa A: Bayern Monachium, Atletico Madryt, FC Salzburg, Lokomotiw Moskwa
Grupa B: Real Madryt, Szachtar Donieck, Inter Mediolan, Borussia Moenchengladbach
Grupa C: FC Porto, Manchester City, Olympiakos Pireus, Olympique Marsylia
Grupa D: Liverpool FC, Ajax Amsterdam, Atalanta Bergamo, FC Midtjylland
Grupa E: FC Sevilla, Chelsea Londyn, FK Krasnodar, Stade Rennes
Grupa F: Zenit Sankt Petersburg, Borussia Dortmund, Lazio Rzym, Club Brugge
Grupa G: Juventus Turyn, Barcelona, Dynamo Kijów, Ferencvarosi TC Budapeszt
Grupa H: Paris Saint-Germain, Manchester United, RB Lipsk, Istanbul Basaksehir

Terminarz rozgrywek:

faza grupowa (rok 2020)
1. kolejka - 20/21 października
2. kolejka - 27/28 października
3. kolejka - 3/4 listopada
4. kolejka - 24/25 listopada
5. kolejka - 1/2 grudnia
6. kolejka - 8/9 grudnia

faza pucharowa (rok 2021)
pierwsze mecze 1/8 finału - 16/17 i 23/24 lutego
rewanże 1/8 finału - 9/10 i 16/17 marca
ćwierćfinały - 6/7 i 13/14 kwietnia
półfinały - 27/28 kwietnia i 4/5 maja
finał - 29 maja w Stambule

Program 1. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów 20 października, wtorek
grupa E
Chelsea Londyn - Sevilla (godz. 21.00)
Rennes - FK Krasnodar (21.00)
grupa F
Zenit Sankt Petersburg - Club Brugge (18.55)
Lazio Rzym - Borussia Dortmund (21.00)
grupa G
Dynamo Kijów - Juventus Turyn (18.55)
Barcelona - Ferencvarosi TC (21.00)
grupa H
Paris Saint-Germain - Manchester United (21.00)
RB Lipsk - Istanbul Basaksehir (21.00)
21 października, środa
grupa A
FC Salzburg - Lokomotiw Moskwa (18.55)
Bayern Monachium - Atletico Madryt (21.00)
grupa B
Real Madryt - Szachtar Donieck (18.55)
Inter Mediolan - Borussia Moenchengladbach (21.00)
grupa C
Manchester City - FC Porto (21.00)
Olympiakos Pireus - Olympique Marsylia (21.00)
grupa D
Ajax Amsterdam - Liverpool (21.00)
FC Midtjylland - Atalanta Bergamo (21.00)

 

DZ

Źródło: polskieradio24.pl

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE