POLSKA 16:58 18 listopada 2020

Liga Narodów: nasi zmierzą się z Holendrami. Ostatni mecz Polaków w 2020 roku

Mecz dziś po godzinie 20.Twitter/Łączy nas piłka
Po porażce z Włochami Biało-Czerwoni będą mieli okazję zrehabilitować i zmierzyć się reprezentacją Holandii. Polacy mają jeszcze szansę na zajęcie pierwszego miejsca w swojej grupie Ligi Narodów, ale do tego potrzebują m.in. zwycięstwa w dzisiejszym meczu z "Pomarańczowymi".

W ostatnim meczu nasza reprezentacja przegrała w słabym stylu z Włochami 0:2 i spadła z pozycji lidera.

- Zespół musi ten trudny moment przejść i dla mnie to też będzie odpowiedź, czy po trzech dniach potrafimy pokazać jakość, którą mamy. Uważam, że mamy jej dużo, ale jako całość zafunkcjonujemy jedynie, gdy cała jedenastka będzie w odpowiedniej dyspozycji - mówi Jerzy Brzęczek, selekcjoner polskiej drużyny.

Jerzy Brzęczek zapowiadał, że w składzie Biało-Czerwonych dojdzie do zmian. W bramce zamiast Wojciecha Szczęsnego pojawi się Łukasz Fabiański.

- Czekamy na sytuację zdrowotną Lewandowskiego, na pewno dokonamy jeszcze kilku zmian, ale nie będzie ich dużo - dodaje trener.

Obecnie Polacy znajdują się na trzecim miejscu w tabeli grupy „A” Ligi Narodów. Nasza kadra może zająć pierwsze miejsce i awansować do turnieju finałowego tylko w przypadku zwycięstwa nad Holandią oraz porażki Włochów z Bośnią i Hercegowiną.

ASy

Źródło: polskieradio.pl

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE