POLSKA 9:58 13 marca 2020

LOT zawiesza połączenia do USA!

Wikimedia Commons
PLL LOT od soboty, 14 marca do 13 kwietnia zawiesza połączenia z Warszawy do Miami, Newark, Los Angeles oraz z Budapesztu do Nowego Jorku na lotnisko JFK – poinformowała spółka. Rejsy z Warszawy do Nowego Jorku oraz z Warszawy i Krakowa do Chicago mają się odbywać zgodnie z rozkładem.

„W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa 2019-nCoV i w obliczu wprowadzenia przez kolejne państwa dodatkowych restrykcji dla podróżnych, LOT podjął decyzję o dostosowaniu swojej siatki połączeń do bieżących regulacji” – poinformował w komunikacie LOT. 

Spółka sprecyzowała, że od soboty 14 marca do 13 kwietnia zawiesza rejsy na trasach z Warszawy do Miami, Newark, Los Angeles oraz z Budapesztu do Nowego Jorku (JFK). 

Spółka przekazała, że połączenie Warszawa-Oslo zostaje zawieszone od 13 do 27 marca. 

Wznowienie rejsów na trasie Rzeszów-Newark nastąpi 20 kwietnia.

„Pozostałe rejsy do USA, czyli z Warszawy do Nowego Jorku oraz Warszawy i Krakowa do Chicago będą wykonywane zgodnie z planowanym rozkładem” – zapewniła spółka. 

Prezydent USA Donald Trump w orędziu w sprawie koronawirusa, wygłoszonym w Gabinecie Owalnym w środę poinformował, że od północy w piątek na 30 dni zawieszone będą wszystkie przyjazdy z Europy do Stanów Zjednoczonych. Zakaz nie będzie obejmował Wielkiej Brytanii. 

M.N.

Źródło: PAP

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE