POLSKA 19:14 18 lutego 2020

Mobbing i przemoc seksualna w Razem? Wstrząsające wyznania byłej działaczki

Zdj. Lukasz2 / CC0, Wikimedia Commons
Była wysoko postawiona działaczka Razem opisała na Twitterze szokujące zdarzenia, do których miało dochodzić w lewicowym ugrupowaniu. Jak wynika z relacji Agnieszki Hermann Jankowskiej, w partii miały miejsce takie skandale jak mobbing czy przemoc seksualna.

Była działaczka Razem dyskutowała na Twitterze z jednym z internautów na temat ewentualnego wejścia do polityki i zaangażowania się w działalność któregoś z lewicowych ugrupowań.

– Szczerze odradzam, po dwóch kadencjach we władzach krajowych Razem. Szkoda Twojej siły i werwy, Razem to partia zarządzana wew za pomocą twardego mobbingu, mało merytorycznych dyskusji i dużo pierdololo, przedsiębiorcy to w ogóle zło. Don’t- odpisała użytkownikowi Twittera Agnieszka Hermann-Jankowska.

To jednak nie jedyne szokujące doniesienia na temat Razem „od kuchni”. Zdaniem byłej działaczki niektóre osoby z władz krajowych partii musiały udać się na leczenie psychiatryczne.

– Były próby samobójcze, nie wyjaśniane i zamiatane przypadki przemocy seksualnej- napisała.

Sprawę skomentował Daniel Kaszubowski z Rady Krajowej Partii Zieloni.

– Nieźle się w @partiarazem bawicie, jednocześnie pouczając i piętnując innych. Po części można się było takich akcji spodziewać patrząc na zachowania części działaczy w trakcie kampanii- napisał na Twitterze.

 

 

 

 

JJ

Źródło: Twitter

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE