POLSKA 11:32 28 marca 2020

Monice Olejnik puściły nerwy! "PiS dokonało zamachu..."

Zrzut ekranu: Youtube/ Uwaga! TVN
Dziennikarka TVN24 zamieściła na swoim facebookowym profilu niezwykle emocjonalny wpis dotyczący ostatniego posiedzenia Sejmu.

W sobotę wczesnym rankiem izba niższa polskiego parlamentu przyjęła tzw. Tarczę Antykryzysową, czyli pakiet rozwiązań mających na celu złagodzenie skutków kryzysu związanego z epidemią koronawirusa. 

Prawo i Sprawiedliwość wprowadziło także zmiany w Kodeksie wyborczym, zakładające m.in. możliwość głosowania korespondencyjnego dla osób objętych kwarantanną i powyżej 60. roku życia. Zdaniem redaktor Moniki Olejnik, jest to "zamach na nasze prawa wyborcze". 

– Dla władzy liczy się jedno - Duda musi wygrać w maju- napisała dziennikarka TVN24, która w ostatnim czasie zamieszcza na Facebooku mnóstwo emocjonalnych wpisów związanych z epidemią koronawirusa, zwykle okraszonych własnymi zdjęciami podczas joggingu lub zwiedzania muzeów galerii sztuki.

– Przypominam, że we Francji po wyborach samorządowych nastąpił tragiczny wzrost ofiar koronawirusa! Przypominam, że to lekarze pracują w szpitalach, to lekarze nas leczą a nie politycy. RATUJMY PRACOWNIKÓW OCHRONY ZDROWIA, a nie majowy termin wyborów prezydenckich!!!- podkreśliła prowadząca „Kropki nad i” (pisownia oryginalna).

Granie na emocjach i mocne słowa podziałały na wyobraźnię fanów redaktor Olejnik, którzy prześcigali się w coraz to bardziej wulgarnych wyzwiskach pod adresem Prawa i Sprawiedliwości i Jarosława Kaczyńskiego (część z takich osób ponoć „brzydzi się” nienawiścią i ubolewa nad podziałami w społeczeństwie), teoriach spiskowych i pomysłach w rodzaju… zamachu stanu.

A może zamiast w prymitywny sposób szczuć ludzi, warto byłoby zaproponować jakieś lepsze rozwiązania lub pomóc w walce z pandemią?

 

 

 

 

JJ

Źródło: Facebook

W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
NAJPOPULARNIEJSZE
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią