POLSKA 9:08 16 lutego 2020

Nie żyje była dziewczyna księcia Harry'ego. Gwiazda brytyjskiej telewizji popełniła samobójstwo w wieku 40 lat

wikimedia commons
Popularna prezenterka telewizyjna, była dziewczyna księcia Harry'ego i Harry'ego Stylesa, Caroline Flack, nie żyje. Gwiazda brytyjskiej telewizji i była prowadząca Love Island została znaleziona martwa w swoim domu. Caroline Flack popełniła samobójstwo.

Kobieta miała zaledwie 40 lat. Jak informuje "The Guardian", prawnik rodziny potwierdził, że gwiazda popełniła samobójstwo. 

Ciało Flack znaleziono w jej mieszkaniu we wschodnim Londynie.

Była znaną brytyjską prezenterką. Karierę rozpoczęła w 2002 roku. Najbardziej znana była z prowadzenia "The X Factor" oraz "Love Island". Była również komentatorką występów podczas Konkursu Eurowizji. Od 2016 roku wspólnie z Gethinem Jonesem prowadziła poranne programy w Heart Network.

W 2009 roku spotykała się z księciem Harrym. Była związana również z młodszym o 14 lat, znanym z One Direction piosenkarzem Harrym Stylesem. Jej następnym partnerem był Andrew Brady. Rozeszli się w 2018 roku.

W grudniu 2019 roku została oskarżona o atak na tenisistę Lewisa Burtona, z którym spotykała się od kilku miesięcy. Według zeznań miała uderzyć śpiącego Burtona lampą w głowę i zdemolować mieszkanie. Mimo tego, że mężczyzna nie potwierdził oskarżenia, Flack w marcu 2020 roku miała stawić się w sądzie. 


K.B.

Źródło: Interia, Eska, media

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE