POLSKA 16:46 18 grudnia 2020

PGNiG sponsorem strategicznym polskiej piłki ręcznej na lata 2021-2024

Paweł Majewski, Prezes Zarządu PGNiG SA oraz Andrzej Kraśnicki, Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polscemateriały prasowe
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo będzie sponsorem strategicznym polskiej piłki ręcznej przez kolejne cztery lata – do końca 2024 roku. W siedzibie PGNiG umowę podpisali Paweł Majewski, Prezes Zarządu PGNiG SA oraz Andrzej Kraśnicki, Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

- Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo z dumą i zaangażowaniem wspiera polską piłkę ręczną (...). Angażując się w sport pokazujemy, że jego zasady i wartości są dla nas niezwykle ważne. Wsparcie piłki ręcznej – zarówno na poziomie reprezentacyjnym, jak i klubowym to ważny element naszego społecznego zaangażowania oraz strategii promocyjnej i marketingowej Spółki - powiedział Paweł Majewski, Prezes Zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo w przestrzeni publicznej funkcjonuje nie tylko, jako strategiczna Spółka dbająca o bezpieczeństwo energetyczne kraju, ale też Mecenas Polskiego Sportu. 

PGNiG jest najważniejszym Partnerem Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Reprezentanci i reprezentantki Polski - obok polskiego Godła - z dumą prezentują markę PGNiG. Bardzo dziękuję Panu Prezesowi PGNiG za konsekwentne wspieranie naszej dyscypliny, współpracę i wielkie zaangażowanie. Jesteśmy zaszczyceni, że Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo jest sponsorem strategicznym naszej dyscypliny – podkreślił Andrzej Kraśnicki, Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

PGNiG, jako sponsor strategiczny wspiera rozwój polskiej piłki ręcznej od 2010 roku. Sponsoruje seniorskie, młodzieżowe i juniorskie reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn. Jest tytularnym sponsorem PGNiG Superligi oraz PGNiG Pucharu Polski. Spółka zaangażowała się także w sponsoring piłki ręcznej plażowej.

pgnig_fot_2_670

 

ASy

Źródło: Materiały prasowe

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE