POLSKA 22:10 18 lutego 2020

Premier u seniorów!

- Choć usłyszałem słowa podziękowania za 13 emeryturę czy za ostatnią waloryzację rent i emerytur to nie mam wątpliwości, że to realizacja obowiązku wobec naszych seniorów. To właśnie im należą się największe podziękowania za to, co dali nam wszystkim, za to, co dali całej Polsce! Jeszcze raz dziękuję i nie mogę się doczekać kolejnych spotkań.- pisze Mateusz Morawiecki na Facebooku.

Po pracowitym początku tygodnia dobrze jest naładować akumulatory. A skąd czerpać energię, jak nie od naszych seniorów?

Dziękuję za fantastyczne spotkanie z seniorami z Żabna! Spotkaliśmy się w Krakowie w przeddzień otwarcia kolejnego, tym razem żabieńskiego, Klubu Seniora.

Kawiarnia, w której rozmawialiśmy została założona przez Jana Noworolskiego pochodzącego z Turki, koło Stanisławowa. Ze Stanisławowa z kolei pochodzi moja Mama. O tych korzeniach i tradycjach, które tak bardzo nam się splatają moglibyśmy rozmawiać do późnej nocy!

Między wspomnieniami, kawą i ciastkami nie zabrakło też czasu na poważną rozmowę o sytuacji osób starszych w Polsce. Cieszę się, że i tutaj znajdujemy wspólny język. Choć usłyszałem słowa podziękowania za 13 emeryturę czy za ostatnią waloryzację rent i emerytur to nie mam wątpliwości, że to realizacja obowiązku wobec naszych seniorów. To właśnie im należą się największe podziękowania za to, co dali nam wszystkim, za to, co dali całej Polsce! Jeszcze raz dziękuję i nie mogę się doczekać kolejnych spotkań.

Sm

Źródło:

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE