POLSKA 11:32 8 grudnia 2019

Przerażające! Pasażerka samolotu skarżyła się na ból nogi. W nogawce spodni miała...skorpiona

pixabay
Sytuacja miała miejsce podczas lotu z San Francisco do Atlanty. Jedną z pasażerek niepokoił ból nogi. Gdy postanowiła sprawdzić co się dzieje, okazał się, że w jej nogawce grasował skorpion!

Do zdarzenia, o którym donosi BBC, doszło w czwartek na pokładzie samolotu linii United Airlines, lecącego z San Franscisco do Atlanty. Jedna z pasażerek skarżyła się na długotrwałe pieczenie w nodze.

W pewnym momencie ból stał się już tak uciążliwy, że postanowiła zainterweniować. W tym celu udała się do toalety, gdzie przeżyła szok. 

Okazało się bowiem, że w nogawce jej spodni grasował...skorpion. Pajęczak, gdy tylko wydostał się z ubrania, zaczął uciekać, ale na szczęście szybko został złapany przez jednego z członków załogi. Do sieci trafiły już zresztą jego zdjęcia:

Przedstawiciele linii lotniczych zapewnili w specjalnie wydanym oświadczeniu, że kobieta została przekazana pod opiekę lekarzy i ostatecznie trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wciąż nie wiadomo jednak, w jaki sposób rzeczony skorpion dostał się na pokład. 

K.B.

Źródło: Radio Zet, Twitter

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE