POLSKA 20:37 18 kwietnia 2019

Przyjdź i Ty na okrągły stół ws. edukacji! Ważny apel do rodziców!

Ministerstwo Edukacji Narodowej zaprasza wszystkich chętnych przedstawicieli rad rodziców, stowarzyszeń rodziców i innych organizacji rodzicielskich do zgłaszania się do udziału w „okrągłym stole” edukacyjnym, który będzie miał miejsce już 26 kwietnia o 12:00 na PGE Narodowym w Warszawie. To ważny apel MEN że w sprawy edukacji powinni się włączyć rodzice których dzieci uczęszczają do szkół. Rząd po prostu aktywnie działa dla wszystkich Polaków a nie tylko dla pewnych grup.

MEN wystosował apel o następującej treści:

„W piątek 26 kwietnia br. o godz. 12:00 w Warszawie, na PGE Narodowym odbędą się obrady „Okrągłego stołu” edukacyjnego, które zapowiedział dziś premier Mateusz Morawiecki.

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej zaprasza wszystkich chętnych przedstawicieli rad rodziców, stowarzyszeń rodziców i innych organizacji rodzicielskich do zgłaszania się do udziału w tym wydarzeniu. 

 

Rady rodziców, stowarzyszenia rodziców i inne organizacje reprezentujące rodziców zainteresowane uczestnictwem w okrągłym stole mogą zgłaszać swój udział za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie https://ankiety-sio.men.gov.pl/index.php?r=survey/index&sid=927682&newtest=Y&lang=pl

 

To bardzo dobra decyzja MEN- wreszcie sami rodzice będą mogli wyrazić swoją opinie nt. Edukacji i jej reformy!!!

Sm

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE