POLSKA 17:52 7 lipca 2019

Radwańska na Wimbledonie! "Miło tu wrócić"

Twitter
Finał z 2012 roku pamiętam jakby to było tydzień temu - przyznała Agnieszka Radwańska. Pobyt Polki na Wimbledonie w roli byłej tenisistki przywołał u niej wiele wspomnień związanych z londyńskim turniejem, na którym odnosiła największe sukcesy w Wielkim Szlemie.

Radwańska karierę zakończyła w listopadzie ubiegłego roku. W tym sezonie odwiedziła rywalizujących jeszcze koleżanki i kolegów z kortów najpierw podczas French Open, a teraz także na Wimbledonie.

- Mam tak wiele wspomnień, zwłaszcza z finału z 2012 roku. Pamiętam go jakby to się działo tydzień temu. Zawsze miło jest wrócić, zwłaszcza tutaj - zaznaczyła Radwańska.

30-letnia krakowianka startowała w imprezie na trawiastych kortach All England Club nieprzerwanie w latach 2006-2018. W 2013 i 2015 roku dotarła do półfinału.- Rozmawiałam z przyjaciółmi o moim wimbledońskim debiucie. Wspominałam mecze na kortach nr. 2 i 3 oraz parę spotkań na korcie nr 17, który już nie istnieje, bo obecnie jest w tym miejscu restauracja - relacjonowała.

M.N.

Źródło: IAR, media, Polskie Radio

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE