POLSKA 21:10 9 lipca 2020

Rafał Trzaskowski jest kandydatem rewolucji obyczajowej

TV Republika
Gościem red. Ryszarda Gromadzkiego w programie "W punkt" był redaktor naczelny "Polonia Christiana" Krystian Kratiuk. który wskazywał na rzeczywiste motywy, jakie kierują Rafałem Trzaskowskim. – Rafał Trzaskowski znany jest jako polityk tej lewej flanki Platformy Obywatelskiej, która już od wielu lat mówi o tym, że w Polsce należy przeprowadzić rewolucję obyczajową – powiedział Kratiuk.

Europosłanka PO Janina Ochojska zamieściła w mediach społecznościowych wpis sugerujący, że Rafał Trzaskowski powinien zostać poparty przez większość Polaków, ponieważ wprowadzi w całej Polsce kartę LGBT. Później jednak zmieniła swój wpis i zamiast punktu dotyczącego deklaracji LGBT pojawił się postulat „równych szans na rynku pracy”.

Odniósł się do tego Krystian Kratiuk, który był gościem Ryszarda Gromadzkiego w programie „W punkt.”

Tak to jest z politykami w demokracji, że ubiegając się o najważniejsze urzędy w państwie zatajają swoje prawdziwe poglądy, by zdobyć tak zwane centrum, a centrum w Polsce cały czas jest nastawione do tych wszystkich udziwnień (…) sceptycznie i z daleko posuniętą ostrożnością. – wskazywał. 

Przypomniał również, że kandydat KO na prezydenta jest politykiem o poglądach lewicowych.

Rafał Trzaskowski znany jest jako polityk tej lewej flanki Platformy Obywatelskiej, która już od wielu lat mówi o tym, że w Polsce należy przeprowadzić rewolucję obyczajową, a Pani Janina Ochojska jak rozumiem wspiera od dawna całą formację antypisowską (…) z Platformą Obywatelską na czele – podkreślił.

Pani Janina Ochojska (…) przypomniała całej Polsce. Miejmy nadzieję, że mimo usilnych starań sztabu Rafała Trzaskowskiego (…) do całej Polski dotrze, że Rafał Trzaskowski jest kandydatem rewolucji obyczajowej. Świadczy o tym nie tylko cała jego dotychczasowa kariera polityczna, ale także wszystkie decyzje podejmowane na szczeblu samorządu stolicy. – wskazywał.

Krystian Kratiuk nawiązał również do wcześniejszych działań Rafała Trzaskowskiego jako prezydenta w Warszawie, jak chociażby zapowiedzi wprowadzenia edukacjo seksualnej w stołecznych szkołach. 

Jeżeli jakikolwiek polityk w Polsce mówi ze na razie chciałby wprowadzić wyłącznie związki partnerskie albo na razie wyłącznie tę bardzo progresywną jednoczenie agresywną antypolską i antychrześcijańską edukację seksualną w szkołach, a wiemy, że Rafał Trzaskowski to w Warszawie zaproponował i na to, się zgodził – zauważył.

Według gościa Telewizji Republika Rafał Trzaskowski „jest częścią planu zmieniania świadomości opinii publicznej”

A.N.

Źródło: TV Republika

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE