POLSKA 17:35 12 czerwca 2019

Sekielscy zapowiadają drugą część "Tylko nie mów nikomu". "Mamy już całkiem niezły materiał"

Zrzut ekranu z serwisu youtube.com/SEKIELSKI/Tylko nie mów nikomu
Mamy już całkiem niezły materiał, trwają zdjęcia – powiedział Tomasz Sekielski w rozmowie z portalem Wirtualne Media. Premiera ma się odbyć w październiku.

Bracia Sekielscy zapowiedzieli, że będą kontynuować pracę nad tematem pedofilii w Kościele. Wiadomo już, że będzie druga część filmu. – Mamy już całkiem niezły materiał, trwają zdjęcia – powiedział Tomasz Sekielski w rozmowie z Wirtualne Media. – Planujemy mieć na planie dźwiękowca z pełnym wyposażeniem, także z urządzeniami "szpiegowskimi". Po kilku miesiącach prac redakcyjnych wiemy też, że konieczne będą wyjazdy zagraniczne – podkreślili twórcy.

Czytaj także: Napastnik ranił księdza nożem przez film "Tylko nie mów nikomu"? Sekielski grozi pozwami za takie myślenie (!)

– To wyraźnie podnosi koszt produkcji: przeloty, hotele, zdjęcia zagranicą są dużo droższe od krajowych. Do naszego zespołu jesteśmy zmuszeni dołączyć nową osobę: "człowieka do zadań specjalnych" – nasz producent stracił niestety swoją anonimowość. Gdy uzbieramy 100 tys. zł zrealizujemy nasze cele – poinformowali twórcy w serwisie Patronite.pl.

pmb

Źródło: wirtualnemedia.pl

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE