POLSKA 20:55 27 kwietnia 2018

Targalski: Polska nie może zapłacić Żydom ani centa. To jest rabunek w biały dzień!

Telewizja Republika
– Lobby żydowskie rękami Stanów Zjednoczonych zbudowało potężna dźwignię wpływów rosyjskiej agentury na naszym obszarze – tego się już nie zatrzyma, tym bardziej, że nikt się o to nie stara. Powstaje teraz pytanie – czy lobby żydowskiemu – Przedsiębiorstwu Holocaust chodziło tylko o to, aby nas okraść, czy też mamy do czynienia z próbą jakiegoś porozumienia między Rosją, a Przedsiębiorstwem Holocaust – powiedział dla Telewizji Republika w programie „Geopolityczny tygiel” dr Jerzy Targalski.

– Polityka uspokajania konfliktów wydała swoje wspaniałe owoce – zarówno na linii Warszawa – UE, jak i między Polską, a organizacjami żydowskimi w USA. Polityka ta kosztem koncesji i kapitulacji spowodowała jeszcze większy atak na Polskę i straty. Nie możemy zarzucać MSZ, że nic nie robił – sabotował przecież działania Polonii amerykańskiej, starając się by ustawa 447 nie napotkała żadnych problemów i została przyjęta. Co pozostało? Tylko uspokajanie, że nic się nie stało. Takie deklaracje mają na celu usprawiedliwianie tych, przez których to wszystko się wydarzyło, jak też przetrwanie kilku dni. Polska żadnej strategii w polityce zagranicznej nie ma – mówił Targalski.

USTAWA 447

– Tutaj nie chodzi o to, że ta ustawa daje Stanom Zjednoczonym prawo do wymagania od nas pieniędzy – to będzie się odbywało zupełnie inaczej. Realizatorem ustawy będzie Departament Stanu – czyli ośrodek najbardziej wrogi Polsce w administracji amerykańskiej, tam rządzą jeszcze „Clintonowcy”. Departament Obrony, dla którego sojusz z Polską jest ważny, przedstawił opinię przeciwną przyjęciu tej ustawy. Wiemy co się działo w sytuacji ze Szwajcarią. Były to nieoficjalne naciski, że szefowie banków nie będą mogli przyjeżdżać do USA i zawierać umów. Możemy się spodziewać nacisków poprzez Departament Stanu w formie nieoficjalnej. Nie będziemy pewni ani dnia, ani godziny. To odbije się na stosunkach gospodarczych, które miały ulec uciśnieniu. To będzie gra zakulisowa. Politycy polscy nie są w stanie się temu przeciwstawić. To są ludzie, którzy nigdy nie byli w stanie zagrożenia życia, nigdy nie walczyli. Człowiek, który nigdy nie był w polu jest niezdolny do prowadzenia takiej polityki – podkreślił.

DŹWIGNIA WPŁYWÓW ROSYJSKIEJ AGENTURY

– Decyzja Kongresu jest bardzo poważnym uderzeniem w interesy USA w Europie Środkowej. Najważniejszym celem jest Polska, ale to nie jest tak, że na nas się skończy. Myślenie o jakimś sojuszu jest z góry skazane na klęskę. Jest to dar z nieba dla Rosji. Lobby żydowskie rękami Stanów Zjednoczonych zbudowało potężna dźwignię wpływów rosyjskiej agentury na naszym obszarze – tego się już nie zatrzyma, tym bardziej, że nikt się o to nie stara. Powstaje teraz pytanie – czy lobby żydowskiemu – Przedsiębiorstwu Holocaust chodziło tylko o to, aby nas okraść, czy też mamy do czynienia z próbą jakiegoś porozumienia między Rosją, a Przedsiębiorstwem Holocaust. Czy ta decyzja Kongresu Amerykańskiego zapowiada nam jakiś reset albo próbę resetu? Nad tym trzeba się zastanowić. Ja się przychylam do stwierdzenia, że tutaj o wszystkim decydowała zwykła pazerność. Nie można jednak wykluczyć, że w tle są o wiele poważniejsze dążenia. Polska stoi z góry na przegranej pozycji, ponieważ nie ma siły, aby się przeciwstawić – mówił dr Targalski.

BUDŻET UE

– Trzeba zauważyć, że zostaliśmy uderzeni nie tylko ze strony amerykańskiej, ale również łaszenie się do Timmermansa zakończyło się pełnym sukcesem. Usłyszeliśmy, że nie dostaniemy pieniędzy z budżetu na lata 2020-2027. Budżet będzie mniejszy, zatem niezależnie od tego Polska i tak dostałaby mniej dotacji unijnych, dlatego że budżet UE jest dużo mniejszy. Niemcy zauważyły, że zagrożeniem jest podział UE i odpadnięcie Europy Południowej. Powstał problem kto tę Europę będzie finansował. Po co mają wspomagać ją Niemcy skoro mogą to zrobić Polacy i inne państwa Europy Środkowej. To jest prawdziwy powód zmiany budżetowej – tzn. próba przerzucenia przez Niemcy kosztów utrzymania Południa UE na nasz region, aby UE jeszcze trochę pożyła w tym kształcie – zaznaczył.

PODATEK OD LINKÓW INTERNETOWYCH

– W tej sytuacji próba jakichkolwiek sojuszy również będzie ciężka. Niemcy dodatkowo wymyśliły podatek od linków internetowych, który będą płacili użytkownicy odsyłający do linków do informacji zdobytych przez inne tytuły, a tak naprawdę chodzi o tytuły niemiecki. Niemcy załatwiają sobie dofinansowanie własnego monopolu w Polsce. Widzimy, że sukcesy są wielkie i zobaczymy jak one się zakończą. Konsekwencje będą zarówno polityczne, jak i ekonomiczne. Jak temu przeciwdziałać? Uważam, że na taki cios należy odpowiedzieć ciosem. Celna byłaby odpowiedź w formie wznowienia ekshumacji w Jedwabnem. Dowiemy się wtedy prawdy i jak sądzę kłamstwo jedwabiańskie, na którym oparta jest religia holokaustu legła by w gruzach. Niestety na taką decyzję naszej władzy nie stać – powiedział Jerzy Targalski.

– Nastroje antyamerykańskie w Polsce będą rosły. Trzeba sobie zdawać sprawę, że USA są naszym sojusznikiem, ale to nie znaczy, że mamy we wszystkim ulegać. Sojusznikiem naszego sojusznika jest Izrael, ale Izrael sojusznikiem Polski już nie jest, ponieważ dzielą nas dwie zasadnicze kwestie – religia holokaustu i Przedsiębiorstwo Holocaust – dodał.

"NIE MOŻNA ZAPŁACIĆ ANI CENTA"

– Żydzi od Szwajcarii domagali się 10 mld dolarów – ostatecznie otrzymali ponad miliard. Jeśli uzyskali 10%, to idąc tą drogą my musielibyśmy wypłacić około 30 miliardów. Nie chodzi tutaj o sumę! Polska nie może zapłacić Żydom ani centa, ponieważ jest to rabunek w biały dzień – zakończył gospodarz „Geopolitycznego tygla”.

W programie wystąpił kot Lisio.

M.N.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE