POLSKA 15:15 9 października 2019

UWAGA! Znokautował mężczyznę na stacji benzynowej. Szuka go policja

KPP w Świeciu
Policjanci z Osia poszukują mężczyzny, który na stacji paliw w Drzycimiu (woj. kujawsko-pomorskie) uderzył mężczyznę pięścią w twarz. Funkcjonariusze zdecydowali się upublicznić jego wizerunek w sieci.

Poszukiwany uszkodził ciało swojej ofiary. Do incydentu doszło 6 lipca około godz. 12.00 na terenie jednej z miejscowych stacji benzynowej. Napastnik był ubrany w bordową bluzkę i dżinsowe spodnie.

Jak wynika z ustaleń policjantów, nieznany sprawca, po krótkiej wymianie zdań, podszedł do pokrzywdzonego, po czym uderzył go pięścią w twarz. Mężczyzna upadł na ziemię, w wyniku czego doznał obrażeń ciała – informuje podkom. Joanna Tarkowska z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Każdy, kto posiada informację o poszukiwanym, powinien zgłosić się do policjantów. Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych lub miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt osobisty z Zespołem Kryminalnym PP w Osiu (ul. Dworcowa 11) lub telefoniczny z policjantem prowadzącym postępowanie: 52 33 32 633. Dzwonić można też pod numer 112 .

 

M.N.

Źródło: o2.pl, KPP w Świeciu

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE