POLSKA 20:26 21 listopada 2020

W tę niedzielę warto wstać wcześnie! Zapraszamy na poranek w TV Republika

Niedziela tylko z TV Republika!TV Republika
Serdecznie zapraszamy Państwa na jutrzejszą poranną publicystykę w TV Republika razem z prowadzącymi naszych sztandarowych niedzielnych programów.

Zaczynamy o 9:00, od specjalnego wydania "W Punkt". Gośćmi będą: poseł Marek Suski (wiceszef klubu PiS) oraz posłanka Paulina Matysiak (partia Razem). Później zapraszamy na rozmowę z prof. Waldemarem Paruchem (UMCS w Lublinie) praz prof. dr. hab. Henrykiem Domańskim (socjolog PAN).

O 10.05 redaktor Adrian Stankowski zaprosi Państwa do "Studia Prasowego". Gośćmi będą: Jacek Łęski (TVP), Marek Król ("Sieci") oraz Tomasz Pułról (Stowarzyszenie "Koliber"). 

 

Grafika-studio-prasowe-22-11

 

 

O godzinie 11:00 ze Studia Prasowego przeniesiemy się do "Saloniku Politycznego" Rafała Ziemkiewicza, który będzie rozmawiał z Agatonem Kozińskim (Wszystko co najważniejsze) oraz Stanisławem Janeckim (wpolityce.pl)

 

Kozi-ski-Janecki

 

I jak w każdą niedzielę, w samo południe, "Polityczną Kawę" wypiją Państwo z redaktorem Tomaszem Sakiewiczem oraz jego gośćmi: europosłem Ryszardem Czarneckim (PiS), senatorem Janem Filipem Libickim (Koalicja Polska PSL-Kukiz'15), a także posłanką Dominiką Chorosińską (PiS) oraz wirusologiem prof. Włodzimierzem Gutem.

 

Polityczna-kawa-22-11

JJ

Źródło: TV Republika

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE