POLSKA 15:31 11 lipca 2019

Wciąż nieznany jest los 5-letniego Dawida. Jeśli masz jakieś informacje - koniecznie zgłoś je policji!

policja.pl
W trwających od nocy poszukiwaniach 5-letniego chłopca policjanci wykorzystują wsparcie operatorów dronów i policyjnego śmigłowca. Sprawdzamy każdy sygnał. Wszystkie informacje o możliwym miejscu pobytu dziecka można przekazywać pod alarmowy numer 112 – wskazuje stołeczna policja.

Zgłoszenie o braku kontaktu z dzieckiem oraz ojcem wpłynęło do policji ok. północy. Poszukiwania ruszyły natychmiast i trwają do teraz. Zaangażowano psy tropiące.

W poszukiwania zaangażowanych jest wielu funkcjonariuszy. Wykorzystywane jest także wsparcie operatorów dronów oraz policyjnego śmigłowca. Sprawdzamy każdy sygnał. Wszystkie informacje o możliwym miejscu pobytu dziecka można przekazywać pod alarmowy numer 112 – tłumaczy warszawska policja.

5-letni Dawid został zabrany przez swojego ojca z miejsca zamieszkania ok. godz. 17 w środę. Mężczyzna miał prawa rodzicielskie; ta sprawa nie ma charakteru uprowadzenia. Według informacji policji, przed godz. 21 ojciec najprawdopodobniej odebrał sobie życie. 
Informację o śmierci mężczyzny KPP w Grodzisku Mazowieckim otrzymała o godz. 20.52. Mężczyzna zginął potrącony na torach kolejowych. Jak podała warszawska policja, w miejscu tragicznego zdarzenia nie było dziecka.

Policjanci na terenie Grodziska Mazowieckiego znaleźli samochód, którym poruszali się ojciec z dzieckiem. To szara skoda fabia WGM 01K9. Na miejscu pasażera od strony kierowcy na szybie znajduje się zasłona przeciwsłoneczna z logo Zygzaka McQuinna, czerwonej wyścigówki z bajki „Auta”. Zdjęcie samochodu udostępniono na Twitterze warszawskiej policji/

– Dla nas bardzo ważna informacja dotyczy samego pojazdu bez względu na to, czy znajdował się on w ruchu, czy też był pozostawiony na parkingu – wyjaśnił rzecznik Komendy Stołecznej Policji. 

Chłopiec był ubrany w niebieskie spodnie jeansowe i niebieskie trampki, również z logiem Zygzaka McQueena.

 

am

Źródło: policja.pl, tvp.info, Twitter

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE