POLSKA 12:49 20 maja 2019

Wicepremier Szydło wzywa polityków PO do tablicy! „Co jest prawdą z tego, co mówi Platforma? To o czym mówią publicznie, czy w rozmowach kuluarowych?”

zrzut ekranu: youtube / Prawo i Sprawiedliwość
Podczas konferencji prasowej z udziałem udziałem prezesa Jarosława Kaczyńskiego, wicepremier Beaty szydło i szefa sztabu wyborczego PiS Tomasza Poręby padło bardzo ważne pytanie do polityków PO. Ciekawe jaka będzie reakcja.

Wicepremier Beata Szydło, w kontekście ujawnienia fragmentu wypowiedzi polityka PO Rafała Grupińskiego na temat legalizacji związków partnerskich i jego zdumiewającej kuluarowej odpowiedzi, zadała politykom opozycji pytanie.

- Polacy mają prawo wiedzieć przed wyborami, zanim oddadzą głos w najbliższą niedzielę, jaka jest prawda. Czy to, co mówią dzisiaj politycy PO oficjalnie, jest prawda, czy też to, co mówią w kuluarowych rozmowach? Czy będzie tak, jak w Warszawie, gdy była próba wprowadzenia do szkół programów nauczających i LGBT, wprowadzających elementy polityki gender, seksualizacji dzieci - mówiła na konferencji prasowej kandydująca do PE wicepremier.

- To są dla Polaków rzeczy fundamentalne, dlatego zadaje w tej chwili publicznie pytanie politykom Koalicji Europejskiej: jaka jest prawda i czy rodzice będą mieli prawo do wychowywania swych dzieci, do decydowania o przyszłości swoich dzieci czy też będzie próba wprowadzania przez polityków Kolacji Europejskiej takich zasad i elementów, które były już wprowadzane przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, dotyczących właśnie seksualizacji dzieci, zgody na to, by pary homoseksualne miały prawo do adopcji dzieci - oświadczyła 

 

 

Czytaj także: 

Grupiński (PO) zdobył się na chwilę szczerości! Nie wiedział, że był nagrywany? ZOBACZ

Czarnecki o kampanii Koalicji Europejskiej: wcześniej amunicją byli nauczyciele, teraz niepełnosprawni. Tu nie ma żadnych świętości, żadnych barier

PR

Źródło: Twitter, youtube / Prawo i Sprawiedliwość

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE