POLSKA 20:14 13 lutego 2020

Znana hollywoodzka aktorka w mocnych słowach o aborcji: To barbarzyństwo

Flickr
Znana hollywoodzka aktorka Patricia Heaton w ostrych słowach wypowiedziała się na temat aborcji. „Dlaczego jakikolwiek cywilizowany człowiek chciałby wspierać barbarzyńską platformę, która walczy o aborcje z byle powodu przez wszystkie 9 miesięcy ciąży opłacane przez podatników?”. – czytamy we wpisie aktorki na Twitterze

W zeszłym miesiącu podczas debaty wyborczej w Iowie przewodnicząca Democrats for Life – organizacji zrzeszających sprzeciwiających się aborcji Demokratów – Kristen Day zapytała kandydata na prezyenta Pete’a Buttigiega o to, czy w partii jest nadal dla nich miejsce i czy w razie wygranej nie będzie dyskryminował demokratów, którzy sprzeciwiają się zabijaniu dzieci. „Mam nadzieję, że zasłużę na twój głos, ale nie będę starał się go zdobyć oszukując cię – jestem pro choice” – odpowiedział polityk – „Jeżeli nie możemy się zgodzić gdzie wyznaczyć granicę <w sprawie aborcji>, drugą najlepszą rzezą na jaką możemy się zgodzić jest to, kto powinien ją wyznaczyć, i moim zdaniem decyzja o tym spada na kobiety”. Powszechnie zinterpretowano te słowa jako poparcie dla nieograniczonej aborcji do 9 miesiąca ciąży.

Do sprzeczki za pośrednictwem Twittera odniosła się znana aktorka Patricia Heaton. „Nie rozumiem dlaczego obrońcy życia chcą wiedzieć, czy „są mile widziani w Partii Demokratycznej” – napisała – „Dlaczego jakikolwiek cywilizowany człowiek chciałby wspierać barbarzyńską platformę, która walczy o aborcje z byle powodu przez wszystkie 9 miesięcy ciąży opłacane przez podatników?”– czytamy we wpisie.

 

A.N

Źródło: Fox News

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE